Yaka Mahallesi Çay Sokak No: 55 A-B Urla /İZMİR
tr

Tasarımlarımız Size Özel

04.02.2022
19
Tasarımlarımız Size Özel

Tasarımlarımız size özel!

Bahçelerin ruhuna farklı renkler katmak için Sihirli Peyzaj’ın size özel tasarımları var! Klasik peyzaj anlayışından bağımsız, yalnızca sizin için tasarladığımız güzelliklerle bahçeler artık daha renkli ve daha samimi!

Ateş resitali:

Ateş resitaliyle soğuk kış akşamlarında bile bahçede keyif yapmak isteyenleri düşündük. Belki sıcak çayınızı yudumlarken, belki yıldızları izlerken ateşin sıcaklığı sizi de sarsın diye… Belki de yalnızca bir köşede oturup ateşin dansını izleyeceksiniz, kim bilir…

Su resitali:

Su sesiyle dinlenen, canlanan ve enerjisini tazeleyenler varsa burası size özel! Bahçenizde suyun şarkısını dinlemek için nasıl bir resital hayal ettiğinizi söylemeniz yeterli! Gerisi bizden!

Meditasyon bahçesi:

Dinginleşmeye, sakin kalmaya ve hayatın akışına eşlik etmeye davet sunan meditasyon bahçeleri, bahçenizin en özel köşesi olmaya aday!

Ay ışığı bahçesi:

Gecesi ayrı, gündüzü ayrı güzel bir bahçe düşlerken çıktı ay ışığı bahçelerinin tasarımları. Doğanın eşsiz renkleri, doğal ışıkların altında daha da başka göründü. “Bu gece hiç bitmesin” diyenler, en çok ay ışığı bahçelerini sevdi.

Otantik bahçeler:

Aslına uygun ve doğaldan uzaklaşmadan tasarladığımız otantik bahçeler, yaşanmışlıklara ve anılara duyulan saygıdan doğdu. Gerçeğine bağlı ve özgün bahçelerin tasarımı, ekolojik hayata duyduğumuz saygının da göstergesi.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: